Miloš Hájek, elektrikář

Jsem úplně normální člověk, jen mi v krvi proudí o pár voltů více. Zkrátka, elektřina je můj život. Vždyť už od střední školy si s ní hraju. Ať už jako elektrikář nebo navrhuji a realizuji zabezpečovací systémy.

Baví mě dávat reálnou podobu papírovým návrhům, nebo když mohu navrhnout nějaké elektro řešení. Vždyť se opírám o více než 30 let zkušeností. 

 

Životní rozhodnutí: zaměstnanec nebo elektrikář?

Celý svůj pracovní život jsem byl zaměstnancem. Za ta léta jsem zjistil, že za svou prací nevidím výsledky. Nemohu využívat všechny zkušenosti, ani nápady na zlepšení (a že jich bylo). Na druhou stranu jsem si uvědomil, co znamenají slova, jako: spolehlivost, rychlost i dochvilnost. Proto jsem v roce 2018 založil živnost.

Elektrikář pardubice

Vzdělání je pro elektrikáře základ

A abych vám mohl předávat své znalosti a navrhovat stále lepší a lepší řešení, neustále se se vzdělávám a účastním se školení. Samozřejmě obnovuji osvědčení z vyhlášky č. 50/1978 Sb., která je základem pro vykonávání mé práce.

 

Místo slov, ukázka práce

A jak se říká: „jeden obrázek řekne více, než tisíc slov“. Podívejte se, jak pracuji. Jakých výsledků můžeme společně dosáhnout. Ano. Někdy to není na krásu. Ale přehlednost a čistá práce také o něčem vypovídá. Co říkáte? 

Spolehlivost

Pečlivost

Rychlost

Komunikace

Kvalita

S kým dlouhodobě spolupracuji?

Jsem člověk, který se rád setkává s lidmi. Navazuji nové kontakty, ať už krátkodobé nebo ty dlouhodobé. Proto si každé spolupráce nesmírně vážím. A protože se jedná o spolehlivé dodavatele, rád se o ně podělím i s vámi. 

truhlářství pardubice

Je to malá rodinná firma, která se zabývá výrobou nábytku a kuchyní z lamina. Dodávají po celých Východních čechách. Pole působnosti máme stejné, tak vám rád zapojím varnou desku, připojím digestoř nebo navrhnu správné umístění zásuvek a vypínačů.

Tomáš Chmelík

Další ze zkušených řemeslníků. Zabývá se topením. S Tomášem vám zapojíme jednotlivý kotel, ale i celou kotelnu pro základní školu.

Zde můžete být vy

Dlouhodobé spolupráce mají začátek, ale i konec. A já tu mám poslední místečko, které můžete obsadit vy. Ať už jednotlivý řemeslník, nebo firma.