Zabezpečovací systém Jablotron Pardubice

Cítíte se doma bezpečně?

Lidé staví domy, kupují byty a pořizují si hodnotné vybavení. To nahrává nechtěným návštěvníkům našich domovů. Kdo zažil, může jistě vyprávět. Kdo nezažil, nechce si ani připouštět, co ho doma čeká a co bude dělat. 

 

Jen si to představte. Přijdete domů a otevřete vchodové dveře. Najednou vidíte sůj domov zpřeházený. Vše je převrácené a rozbité. Co mělo nějakou hodnotu je pryč. Hlavu vám zaplaví otázky. Proč? Kdo? Jak? Okamžitě vás zaplavuje chaos. Finanční ztráta je veliká.

 

I když vše uklidíte a dokoupíte ukradené věci, nikdy se pocit bezpečí a pohody nevrátí. Nebudete se moct zbavit pocitu, že vám tam někdo chodí. Vaše soukromí je navždy pryč. 

Zabezpečení domácnosti Pardubice

Se zabezpečovacím systémem předejdete pocitu strachu

V čem je zabezpečovací systém Jablotron tak výjimečný?

zabezpečovací systém jablotron

Chcete více informací o celém systému? www.jablotron.com/cz

Jsem certifikovaný partner Jablotronu

Spoustu lidí tráví velkou část roku na své chatě nebo chalupě. Máte to také tak? Na podzim chaloupku zamknete, odvezete ty nejcennější věci a modlíte se, aby vás zloději letos vynechali.

 

Zabezpečovacím systémem Jablotron můžete zabezpečit i chatu. V případě vloupání začne systém houkat a odešle vám SMS. Nemusíte být nutně napojeni na bezpečnostní agenturu, která vyšle zásahovou jednotku. Můžete si svou chaloupku ochraňovat sami. 

 

A nebojte. O vše se postarám já. Od napojení na elektřinu až po spuštění.

Jak systém vypadá?